NIEUWS
QUARTAIR
TE GAST IN QUARTAIR
ARCHIEF
LINKS

CONTACT

english

 

 


Contemporary Art Initiatives
Toussaintkade 55 Den Haag

postadres:
Bilderdijkstraat 141A
2513 CN Den Haag

info@quartair.nl
www.quartair.nl


aanmelden e-mailing

 

 

 

LINKS

kunstenaars verbonden aan Quartair
Pietertje van Splunter - http://www.pietertje.net/
Jessy Rahman - http://www.jessyrahman.nl/
Harold de Bree - http://www.harolddebree.nl/
Erik-Jan Lichtvoet - http://www.erikjanligtvoet.nl/
Geeske Harting - http://www.geeskeharting.nl
Thom Vink - http://www.thomvink.com/
Marlies Adriaanse - http://home.kpn.nl/mjadriaanse
Mike Rijnierse - http://mikerijnierse.nl/
Ludmila Rodrigues - http://www.tinamustao.com/
Wieteke Heldens - http://www.wietekeheldens.com/home.html
Astrid Nobel - http://www.astridnobel.nl/

kunstenaars verbonden bij B141 ateliers
www.brooswerk.net
http://www.stefaniescholte.nl/

haagse initiatieven
http://www.enter1646.com/
http://www.west-denhaag.nl
http://www.stichting-ruimtevaart.nl/
http://www.nestruimte.nl/
http://hoogtij.net/
http://www.waldenaffairs.nl/
http://jegensentevens.nl/over-jegens-tevens/

http://www.platformbk.nl/kunstlandschap/schap-2-het-initiatief/

http://www.theatreofwrongdecisions.eu/

haagse instellingen
www.stroom.nl
www.heden.nl
www.kabk.nl/
www.vrijeacademie.org/
www.grafischewerkplaats.nl/

buitenlandse initiatieven
www.nylo.is/english/
www.arte.fi/
www.galerie-walden.de/
www.9dragonheads.com
http://soscastoa.tumblr.com/